MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 8641765
nr 864 1765
Buffé
Rödbetsad, med 2 värmeplattor, längd: 306, djup: 55, höjd: 85
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:10:02
7/12 17:14:46
8/12 12:10:30